Jūs atrodaties šeit

Latvijas Tiesnešu mācību centrs konkursa kārtībā aicina darbā

19 Maijs, 2016 - 15:02

JA ESI JURISTS (VAI TŪLIŅ TOPOŠAIS JURISTS)

AR INTERESI UN ZINĀŠANĀM PAR CIVILTIESĪBĀM,

TAD, IESPĒJAMS, TIEŠI TU BŪSI MŪSU KOLĒĢIS!

PROGRAMMU VADĪTĀJU civiltiesību jomā

Prasības:

  • augstākā juridiskā izglītība vai nepabeigta augstākā juridiskā izglītība,
  • labas komunikācijas spējas, iniciatīva un mērķtiecība,
  • prasme organizēt savu darbu un strādāt komandā,
  • latviešu un angļu valodas prasmes (B2 līmenis), vēlams arī citu ES valodu prasmes,
  • zināšanas par vai vēlme apgūt projektu vadību,
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).

Pienākumi:

  • atbildība par programmām, kas tiek izstrādātas civiltiesību jomā,
  • koordinēt mācību programmu izstrādi, nodrošināšanu un izvērtēšanu,
  • sekot līdzi izmaiņām likumdošanā, tiesu nolēmumiem gan Latvijā, gan ES,
  • piedalīties dažādu nacionālo un starptautisko projektu, kas saistīti ar tiesnešu, tiesu darbinieku izglītošanu, vadīšanā un realizācijā.

Piedāvājam:

  • interesantu darbu nelielā un draudzīgā kolektīvā,
  • iegūt starptautisko pieredzi juridisko profesiju profesionālās pilnveides īstenošanā,
  • uz sasniegumiem balstītas profesionālās izaugsmes un atalgojuma iespējas,
  • pilnu darba slodzi.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 6. jūnijam uz Latvijas Tiesnešu mācību centru,
Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050. E-pasts: zane [at] ltmc [dot] lv.