Jūs atrodaties šeit

LTMC konkursa kārtībā aicina darbā programmu vadītāju krimināltiesību jomā

26 Jūnijs, 2014 - 15:21

Latvijas Tiesnešu mācību centrs konkursa kārtībā aicina darbā

PROGRAMMU VADĪTĀJU krimināltiesību jomā

Prasības:

  • augstākā vai nepabeigta juridiskā izglītība;
  • labas komunikācijas spējas, iniciatīva un mērķtiecība;
  • prasme organizēt savu darbu un strādāt komandā;
  • latviešu un angļu valodas prasmes, vēlams arī citu ES valodu prasmes;
  • zināšanas par vai vēlme apgūt projektu vadību;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).

Pienākumi:

  • atbildība par programmām, kas tiek izstrādātas krimināltiesību jomā;
  • koordinēt tiesnešu un prokuroru mācību programmu izstrādi, nodrošināšanu un izvērtēšanu;
  • sekot līdzi izmaiņām likumdošanā, tiesu nolēmumiem gan Latvijā, gan ES;
  • piedalīties dažādu nacionālo un starptautisko projektu, kas saistīti ar tiesnešu, tiesu darbinieku un prokuroru izglītošanu, vadīšanā un realizācijā.

Piedāvājam:

  • interesantu darbu nelielā un draudzīgā kolektīvā;
  • uz sasniegumiem balstītas izaugsmes un atalgojuma iespējas;
  • pilnu darba slodzi, ko iespējams apvienot ar studijām.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 8. augustam uz Latvijas Tiesnešu mācību centru, Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050. E-pasts: solvita [at] ltmc [dot] lv