Jūs atrodaties šeit

LTMC licencējis izglītības programmu “Lektoru skola”

13 Marts, 2015 - 10:41

Informējam, ka LTMC ir licencējis izglītības programmu Lektoru skola, kas ir apstiprināta un ieguvusi pieaugušo neformālās izglītības programmas licenci Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā.

Lektoru skola ir viens no LTMC darbības virzieniem pieaugušo tālākizglītības jomā. LTMC 20 gadu darbības laikā ir uzkrājis lielu pieredzi pieaugušo izglītošanā un 2013. gadā izveidoja izglītības programmu dažādu jomu speciālistiem, kuriem ikdienā jādalās ar savām zināšanām un pieredzi, vadot seminārus. Līdz ar ko vēlamies dalīties savās zināšanās un atveram Lektoru skolas durvis ikvienam interesentam, kurš ikdienā, strādājot savā “pamata profesijā”, ir uzņēmies papildu izaicinājumu – dalīties savā pieredzē un mācīt savus kolēģus vai citus pieaugušos. 

 

Lektoru skolas programmu veido 4 kursi:

1.modulis: Pieaugušo mācīšanās un sadarbība 21. gadsimtā

2.modulis: Mērķi un rezultāti pieaugušo mācībā

3.modulis: Jaunās tehnoloģijas pieaugušo mācībās

4.modulis: Uzstāšanās māksla

 

Mācību kursu izveidē un pasniegšanā sadarbojamies ar tādiem pasniedzējiem kā Inga Pāvula, vairāk nekā piecus gadus bijusi "Iespējamā misija" Izglītības programmas vadītāja, strādājusi par mācību metodiķi LTMC, Aija Tūna, Izglītības attīstības centrs izglītības projektu vadītāja, Inese Muhka, Mg.paed., Mg.philol., Bc.iur., Mārtiņš Daugulis, runas mākslas pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitātē, improvizācijas teātra aktieris, Ansis Jurģis Stabingis, sertificēts psihoterapeits u.c.. 

 

Vairāk informācijas par Lektoru skolu:

http://www.ltmc.lv/lv/lektoru-skola

Inese Avota, tel. 6789 5874, inese [at] ltmc [dot] lv

LTMC programmu vadītāja