Jūs atrodaties šeit

Projekts „Tiesu sistēmas dalībnieku un citu juridisko profesiju pārstāvju starpdisciplināras mācības par finanšu un ekonomisko noziegumu izcelsmi un tiesu praksi”

11 Janvāris, 2013 - 12:55

2013. gada 11. janvārī Latvijas Tiesnešu mācību centrs (LTMC) uzsāk semināru ciklu juridisko profesiju pārstāvjiem par finanšu un ekonomisko noziegumu izcelsmi un pastāvošo tiesu praksi. Projektā tiks nodrošinātas atkārtotas mācības par 7 dažādiem tematiem, kas ir saistīti ar aktualitātēm finanšu un ekonomisko noziegumu jomā. Kā liecina speciālisti – noziegumi, kas tiek veikti šajā jomā, kļūst aizvien komplicētāki, tiek izmantotas augsti attīstītas informācijas tehnoloģijas, tādējādi lietu veiksmīgai atrisināšanai profesionāļiem ir nepieciešamas daudzveidīgas un padziļinātas zināšanas. 

Kopā 49 starpdisciplinārajos semināros, kas papildus apgūstamajām zināšanām, nodrošina arī iespēju dažādu jomu speciālistiem diskutēt gan par prakses, gan normatīvo jautājumu problēmām, tiks nodrošināts noteikts skaits mācību vietu iesaistītajiem partneriem – 1120 vietas tiesnešiem, 980 vietas prokuroriem, 245 vietas Finanšu policijas pārstāvjiem, 910 vietas advokātiem.

3 gadu ilgā projekta partneri Latvijā ir LR Ģenerālprokuratūra, VID Finanšu policija un Zvērinātu advokātu padome. Projektu atbalsta Tiesu administrācija. Projekts tiek līdzfinansēts no EK Iekšlietu ģenerāldirektorāta „Noziedzīgas rīcības atturēšana un cīņa ar noziedzību” (HOME/2011/ISEC/AG/FINEC) projektu atbalsta programmas.